z żywicą Jest 107 produktów.

na stronę
Pokazuje 21 - 40 z 107 elementów
 • 109,00 zł W magazynie

  Zapięcie: sztyft Materiały: stal szlachetna, żywica epoksydowa, suszone niezapominajki Wielkość epoksydowej zawieszki: 2,5 x 1,7 cm Całkowita długość kolczyków: 3,5 cm. Kolczyki idealne jako prezent - zapakowane w czarne estetyczne pudełeczko ze złotym logo EkoCraft Uwaga: kolory mogą różnić się z uwagi na ustawienia monitora/ekranu.

  109,00 zł
  Kupuję!
 • 119,00 zł W magazynie

  Zapięcie: sztyft Materiały: stal szlachetna, żywica epoksydowa, suszone kwiaty lobelii Wielkość epoksydowej zawieszki: 2,5 x 1,7 cm Całkowita długość kolczyków: 3,5 cm. Kolczyki idealne jako prezent - zapakowane w czarne estetyczne pudełeczko ze złotym logo EkoCraft Uwaga: kolory mogą różnić się z uwagi na ustawienia monitora/ekranu.

  119,00 zł
  Kupuję!
 • 109,00 zł W magazynie

  Zapięcie: sztyft z ozdobnym talerzykiem Materiały: stal szlachetna, żywica epoksydowa, suszone kwiatki niezapominajek Wielkość epoksydowej zawieszki: 2,1 x 2 cm Całkowita długość kolczyków: 3,1 cm. Kolczyki idealne jako prezent - zapakowane w czarne estetyczne pudełeczko ze złotym logo EkoCraft Uwaga: kolory mogą różnić się z uwagi na ustawienia...

  109,00 zł
  Kupuję!
 • 129,00 zł W magazynie

  Wyjątkowe ręcznie wykonane kolczyki z kolekcji MAGIA ŻYWICY. Długie wiszące kolczyki na stalowym antyalergicznym sztyfcie zakończonym kuleczką.W mosiężnym obramowaniu znajduje się żywica epoksydowa z zatopionymi we wnętrzu suszonymi kwiatkami wrzośców oraz złotymi drobinkami.Kolczyki pięknie prezentują się w uszach. Są delikatne, nietuzinkowe i eleganckie.

  129,00 zł
  Kupuję!
 • 109,00 zł W magazynie

  Wyjątkowe ręcznie wykonane kolczyki z kolekcji MAGIA ŻYWICY. Wiszące kolczyki krople/łezki na stalowym antyalergicznym sztyfcie z ozdobnym kółeczkiem.W stalowym, złoconym obramowaniu znajduje się żywica epoksydowa z zatopionymi we wnętrzu suszonymi niezapominajkami.Kolczyki pięknie prezentują się w uszach. Są delikatne, nietuzinkowe i eleganckie.

  109,00 zł
  Kupuję!
 • 119,00 zł W magazynie

  Wyjątkowe ręcznie wykonane kolczyki z kolekcji MAGIA ŻYWICY. Wiszące kolczyki trójkąciki na stalowym antyalergicznym sztyfcie z ozdobną cyrkonią w kolorze zatopionych w żywicy kwiatków.W stalowym, złoconym obramowaniu znajduje się żywica epoksydowa z zatopionymi we wnętrzu suszonymi niezapominajkami.Kolczyki pięknie prezentują się w uszach. Są delikatne,...

  119,00 zł
  Kupuję!
 • 109,00 zł W magazynie

  Wyjątkowe ręcznie wykonane kolczyki z kolekcji MAGIA ŻYWICY. Wiszące kolczyki w kształcie pikselowego serduszka na stalowym antyalergicznym sztyfcie z ozdobnym kółkiem.W stalowym, złoconym obramowaniu znajduje się żywica epoksydowa z zatopionymi we wnętrzu suszonymi kwiatkami barwionej na fuksjowy róż gipsówki.Kolczyki pięknie prezentują się w uszach. Są...

  109,00 zł
  Kupuję!
 • 109,00 zł W magazynie

  Wyjątkowe ręcznie wykonane kolczyki z kolekcji MAGIA ŻYWICY.Długie wiszące kolczyki na stalowym antyalergicznym biglu otwartym.W stalowym, złoconym obramowaniu znajduje się żywica epoksydowa z zatopionymi we wnętrzu suszonymi kwiatkami barwionej na różowo i czerwono gipsówki.Kolczyki pięknie prezentują się w uszach. Są delikatne, nietuzinkowe i eleganckie.

  109,00 zł
  Kupuję!
 • 119,00 zł W magazynie

  Wyjątkowe ręcznie wykonane kolczyki z kolekcji MAGIA ŻYWICY. Wiszące kolczyki księżyce na stalowym antyalergicznym sztyfcie ozdobionym cyrkonią.W stalowym, złoconym obramowaniu znajduje się żywica epoksydowa z zatopionymi we wnętrzu suszonymi kwiatkami barwionej na turkusowo gipsówki.Kolczyki pięknie prezentują się w uszach. Są delikatne, nietuzinkowe i...

  119,00 zł
  Kupuję!
 • 119,00 zł W magazynie

  Wyjątkowe ręcznie wykonane kolczyki z kolekcji MAGIA ŻYWICY. Wiszące kolczyki w kształcie sześciokąta na stalowym antyalergicznym sztyfcie z ozdobnym kółkiem.W stalowym, złoconym obramowaniu znajduje się żywica epoksydowa z zatopionymi we wnętrzu suszonymi kwiatkami barwionej na fuksjowy róż gipsówki.Kolczyki pięknie prezentują się w uszach. Są...

  119,00 zł
  Kupuję!
 • 119,00 zł W magazynie

  Wyjątkowe ręcznie wykonane kolczyki z kolekcji MAGIA ŻYWICY. Wiszące kolczyki kółeczka na stalowym antyalergicznym sztyfcie z ozdobnym kwiatkiem.W stalowym, złoconym obramowaniu znajduje się żywica epoksydowa z zatopionymi we wnętrzu suszonymi kwiatkami barwionej na różowo i fioletowo gipsówki.Kolczyki pięknie prezentują się w uszach. Są delikatne,...

  119,00 zł
  Kupuję!
 • 109,00 zł W magazynie

  Wyjątkowe ręcznie wykonane kolczyki z kolekcji MAGIA ŻYWICY. Wiszące kolczyki krople/łezki na stalowym antyalergicznym biglu otwartym. W stalowym obranowaniu znajduje się żywica epoksydowa z zatopionymi we wnętrzu suszonymi kwiatkami niezapominajek.Kolczyki pięknie prezentują się w uszach. Są delikatne, nietuzinkowe i eleganckie.

  109,00 zł
  Kupuję!
 • 109,00 zł W magazynie

  Wyjątkowe ręcznie wykonane kolczyki z kolekcji MAGIA ŻYWICY. Wiszące kolczyki serduszka na stalowym antyalergicznym biglu otwartym.W stalowym obramowaniu znajduje się żywica epoksydowa z zatopionymi we wnętrzu suszonymi niezapominajkami.Kolczyki pięknie prezentują się w uszach. Są delikatne, nietuzinkowe i eleganckie.

  109,00 zł
  Kupuję!
 • 109,00 zł W magazynie

  Wyjątkowe ręcznie wykonane kolczyki z kolekcji MAGIA ŻYWICY. Wiszące kolczyki krople/łezki na stalowym antyalergicznym biglu otwartym.W stalowym obramowaniu znajduje się żywica epoksydowa z zatopionymi we wnętrzu suszonymi niezapominajkami.Kolczyki pięknie prezentują się w uszach. Są delikatne, nietuzinkowe i eleganckie.

  109,00 zł
  Kupuję!
 • 109,00 zł W magazynie

  Wyjątkowe ręcznie wykonane kolczyki z kolekcji MAGIA ŻYWICY. Wiszące kolczyki krople/łezki na stalowym antyalergicznym biglu otwartym.W stalowym obramowaniu znajduje się żywica epoksydowa z zatopionymi we wnętrzu suszonymi bratkami.Kolczyki pięknie prezentują się w uszach. Są delikatne, nietuzinkowe i eleganckie.

  109,00 zł
  Kupuję!
 • 99,00 zł W magazynie

  Wyjątkowe ręcznie wykonane kolczyki z kolekcji MAGIA ŻYWICY. Wiszące kolczyki krople/łezki na stalowym antyalergicznym biglu otwartym.W stalowym obramowaniu znajduje się żywica epoksydowa z zatopionymi we wnętrzu suszonymi kwiatkami i listkami.Kolczyki pięknie prezentują się w uszach. Są delikatne, nietuzinkowe i eleganckie.

  99,00 zł
  Kupuję!
 • 109,00 zł W magazynie

  Wyjątkowe ręcznie wykonane kolczyki z kolekcji MAGIA ŻYWICY. Wiszące kolczyki krople/łezki na stalowym antyalergicznym biglu otwartym.W stalowym obramowaniu znajduje się żywica epoksydowa z zatopionymi we wnętrzu suszonymi płatkami chabra bławatka.Kolczyki pięknie prezentują się w uszach. Są delikatne, nietuzinkowe i eleganckie.

  109,00 zł
  Kupuję!
 • 109,00 zł W magazynie

  Wyjątkowe ręcznie wykonane kolczyki z kolekcji MAGIA ŻYWICY. Wiszące kolczyki krople/łezki na stalowym antyalergicznym biglu otwartym.W stalowym obramowaniu znajduje się żywica epoksydowa z zatopionymi we wnętrzu suszonymi płatkami floksa.Kolczyki pięknie prezentują się w uszach. Są delikatne, nietuzinkowe i eleganckie.

  109,00 zł
  Kupuję!
 • 99,00 zł W magazynie

  Wyjątkowe ręcznie wykonane kolczyki z kolekcji MAGIA ŻYWICY. Wiszące kolczyki księżyce na stalowym antyalergicznym biglu otwartym.W stalowym obramowaniu znajduje się żywica epoksydowa z zatopionymi we wnętrzu suszonymi płatkami barwionej na fioletowo dzikiej marchewki.Kolczyki pięknie prezentują się w uszach. Są delikatne, nietuzinkowe i eleganckie.

  99,00 zł
  Kupuję!
 • 99,00 zł W magazynie

  Wyjątkowe ręcznie wykonane kolczyki z kolekcji MAGIA ŻYWICY. Wiszące kolczyki księżyce na stalowym antyalergicznym biglu otwartym.W stalowym obramowaniu znajduje się żywica epoksydowa z zatopionymi we wnętrzu suszonymi płatkami barwionej na czerwono dzikiej marchewki.Kolczyki pięknie prezentują się w uszach. Są delikatne, nietuzinkowe i eleganckie.

  99,00 zł
  Kupuję!
Pokazuje 21 - 40 z 107 elementów