z żywicą Jest 107 produktów.

na stronę
Pokazuje 41 - 60 z 107 elementów
 • 119,00 zł W magazynie

  Wyjątkowe ręcznie wykonane kolczyki z kolekcji MAGIA ŻYWICY. Wiszące kolczyki koła na stalowym antyalergicznym biglu otwartym.W stalowym obramowaniu w kolorze złota, znajduje się żywica epoksydowa z zatopionymi we wnętrzu suszonymi kwiatami ostróżki, dzikiej marchewki, a wszystko na tle tłuczonej masy perłowej.Kolczyki pięknie prezentują się w uszach. Są...

  119,00 zł
  Kupuję!
 • 119,00 zł W magazynie

  Wyjątkowe ręcznie wykonane kolczyki z kolekcji MAGIA ŻYWICY. Wiszące kolczyki duże krople/łezki na stalowym antyalergicznym biglu otwartym.W stalowym obramowaniu znajduje się żywica epoksydowa z zatopionymi we wnętrzu winylowym motylkiem, suszonym kwiatkiem i brokatem.Kolczyki pięknie prezentują się w uszach. Są nietuzinkowe i eleganckie.

  119,00 zł
  Kupuję!
 • 109,00 zł W magazynie

  Wyjątkowe ręcznie wykonane kolczyki z kolekcji MAGIA ŻYWICY. Wiszące kolczyki koła na stalowym antyalergicznym biglu otwartym.Okrągła zawieszka wykonana z żywicy epoksydowej z zatopionymi we wnętrzu suszonymi kwiatami czerwono-różowej róży.Kolczyki pięknie prezentują się w uszach. Są nietuzinkowe i eleganckie.

  109,00 zł
  Kupuję!
 • 109,00 zł W magazynie

  Wyjątkowe ręcznie wykonane kolczyki z kolekcji MAGIA ŻYWICY. Wiszące kolczyki koła na stalowym antyalergicznym biglu otwartym.Okrągła zawieszka wykonana z żywicy epoksydowej z zatopionymi we wnętrzu suszonymi kwiatami barwionej na niebiesko stokrotki.Kolczyki pięknie prezentują się w uszach. Są nietuzinkowe i eleganckie.

  109,00 zł
  Kupuję!
 • 109,00 zł W magazynie

  Wyjątkowe ręcznie wykonane kolczyki z kolekcji MAGIA ŻYWICY. Wiszące kolczyki koła na stalowym antyalergicznym biglu otwartym.Okrągła zawieszka wykonana z żywicy epoksydowej z zatopionymi we wnętrzu suszonymi kwiatami barwionej na fioletowo stokrotki.Kolczyki pięknie prezentują się w uszach. Są nietuzinkowe i eleganckie.

  109,00 zł
  Kupuję!
 • 119,00 zł W magazynie

  Wyjątkowe ręcznie wykonane kolczyki z kolekcji MAGIA ŻYWICY. Wiszące kolczyki koła na stalowym antyalergicznym biglu otwartym.Okrągła zawieszka wykonana z żywicy epoksydowej z zatopionymi we wnętrzu suszonymi kwiatami lobelii.Kolczyki pięknie prezentują się w uszach. Są nietuzinkowe i eleganckie.

  119,00 zł
  Kupuję!
 • 119,00 zł W magazynie

  Wyjątkowe ręcznie wykonane kolczyki z kolekcji MAGIA ŻYWICY. Wiszące kolczyki koła na stalowym antyalergicznym biglu otwartym.W stalowym obramowaniu w kolorze złota, znajduje się żywica epoksydowa z zatopionymi we wnętrzu suszonymi kwiatami lobelii i dzikiej marchewki.Kolczyki pięknie prezentują się w uszach. Są nietuzinkowe i eleganckie.

  119,00 zł
  Kupuję!
 • 119,00 zł W magazynie

  Wyjątkowe ręcznie wykonane kolczyki z kolekcji MAGIA ŻYWICY. Wiszące kolczyki duże krople/łezki na stalowym antyalergicznym biglu otwartym.W stalowym obramowaniu znajduje się żywica epoksydowa z zatopionymi we wnętrzu suszonymi kwiatkami róży wybarwionej na niebiesko oraz perełkami.Kolczyki pięknie prezentują się w uszach. Są delikatne, nietuzinkowe i...

  119,00 zł
  Kupuję!
 • 119,00 zł W magazynie

  Wyjątkowe ręcznie wykonane kolczyki z kolekcji MAGIA ŻYWICY. Wiszące kolczyki duże krople/łezki na stalowym antyalergicznym biglu otwartym.W stalowym obramowaniu znajduje się żywica epoksydowa z zatopionymi we wnętrzu suszonymi kwiatkami róży oraz perełkami.Kolczyki pięknie prezentują się w uszach. Są delikatne, nietuzinkowe i eleganckie.

  119,00 zł
  Kupuję!
 • 119,00 zł W magazynie

  Wyjątkowe ręcznie wykonane kolczyki z kolekcji MAGIA ŻYWICY. Wiszące kolczyki koła na stalowym antyalergicznym biglu otwartym.Okrągła zawieszka wykonana z żywicy epoksydowej z zatopionymi we wnętrzu suszonymi kwiatami barwionej na fioletowo dzikiej marchewki i margaretką.Kolczyki pięknie prezentują się w uszach. Są nietuzinkowe i eleganckie.

  119,00 zł
  Kupuję!
 • 119,00 zł W magazynie

  Wyjątkowe ręcznie wykonane kolczyki z kolekcji MAGIA ŻYWICY. Wiszące kolczyki koła na stalowym antyalergicznym biglu otwartym.Okrągła zawieszka wykonana z żywicy epoksydowej z zatopionymi we wnętrzu suszonymi kwiatami barwionej na zielono dzikiej marchewki i margaretką.Kolczyki pięknie prezentują się w uszach. Są nietuzinkowe i eleganckie.

  119,00 zł
  Kupuję!
 • 119,00 zł W magazynie

  Wyjątkowe ręcznie wykonane kolczyki z kolekcji MAGIA ŻYWICY. Wiszące kolczyki koła na stalowym antyalergicznym biglu otwartym.Okrągła zawieszka wykonana z żywicy epoksydowej z zatopionymi we wnętrzu suszonymi kwiatami barwionej na niebiesko dzikiej marchewki i margaretką.Kolczyki pięknie prezentują się w uszach. Są nietuzinkowe i eleganckie.

  119,00 zł
  Kupuję!
 • 109,00 zł W magazynie

  Wyjątkowe ręcznie wykonane kolczyki z kolekcji MAGIA ŻYWICY. Wiszące kolczyki koła na stalowym antyalergicznym biglu otwartym.Okrągła zawieszka wykonana z żywicy epoksydowej z zatopionymi we wnętrzu suszonymi kwiatami niezapominajek.Kolczyki pięknie prezentują się w uszach. Są nietuzinkowe i eleganckie.

  109,00 zł
  Kupuję!
 • 149,00 zł W magazynie

  Wyjątkowe ręcznie wykonane kolczyki z kolekcji MAGIA ŻYWICY. Wiszące kolczyki owalne na stalowym antyalergicznym biglu zamkniętym.Zawieszka wykonana z żywicy epoksydowej z zatopionymi we wnętrzu suszonymi kwiatami stokrotki, niezapominajek, hortensji i gipsówki.Kolczyki pięknie prezentują się w uszach. Są nietuzinkowe i eleganckie.

  149,00 zł
  Kupuję!
 • 69,00 zł Oczekiwanie na dostawę

  Wyjątkowe ręcznie wykonane kolczyki z kolekcji MAGIA ŻYWICY. Wiszące kolczyki w postaci półkuli na stalowym antyalergicznym biglu otwartym.We wnętrzu ukryte suszone kwiaty dzikiej marchewki w pięknym słonecznym, żółtym kolorze.Kolczyki pięknie prezentują się w uszach. Są delikatne, nietuzinkowe i eleganckie.

  69,00 zł
  Kupuję!
 • 69,00 zł Oczekiwanie na dostawę

  Wyjątkowe ręcznie wykonane kolczyki z kolekcji MAGIA ŻYWICY. Wiszące kolczyki w postaci półkuli na stalowym antyalergicznym biglu otwartym.We wnętrzu ukryte suszone kwiaty dzikiej marchewki w pięknym turkusowym kolorze.Kolczyki pięknie prezentują się w uszach. Są delikatne, nietuzinkowe i eleganckie.

  69,00 zł
  Kupuję!
 • 69,00 zł W magazynie

  Wyjątkowe ręcznie wykonane kolczyki z kolekcji MAGIA ŻYWICY. Wiszące kolczyki w postaci półkuli na stalowym antyalergicznym biglu otwartym.We wnętrzu ukryte suszone kwiaty dzikiej marchewki w pięknym fioletowym kolorze.Kolczyki pięknie prezentują się w uszach. Są delikatne, nietuzinkowe i eleganckie.

  69,00 zł
  Kupuję!
 • 69,00 zł W magazynie

  Wyjątkowe ręcznie wykonane kolczyki z kolekcji MAGIA ŻYWICY. Wiszące kolczyki w postaci półkuli na stalowym antyalergicznym biglu otwartym.We wnętrzu ukryte suszone kwiaty dzikiej marchewki w kolorze wyważonej czerwieni i bieli.Kolczyki pięknie prezentują się w uszach. Są delikatne, nietuzinkowe i eleganckie.

  69,00 zł
  Kupuję!
 • 129,00 zł W magazynie

  Wyjątkowe ręcznie wykonane kolczyki z kolekcji MAGIA ŻYWICY. Wiszące kolczyki łezki na stalowym antyalergicznym biglu otwartym.Zawieszka wykonana z żywicy epoksydowej z zatopionymi we wnętrzu suszonymi nasionkami dmuchawca.Kolczyki pięknie prezentują się w uszach. Są nietuzinkowe i eleganckie.

  129,00 zł
  Kupuję!
 • 79,00 zł W magazynie

  Wyjątkowe kolczyki z kolekcji MAGIA ŻYWICY. Wiszące kulki na antyalergicznym długim biglu. W uszach prezentują się wyjątkowo z uwagi na swój nietuzinkowy design.Kolczyki z zatopionym w żywicy epoksydowej fioletowo-niebieskim brokatem.

  79,00 zł
  Kupuję!
Pokazuje 41 - 60 z 107 elementów