Spinki do mankietów PACMAN

170

Wyjątkowe, stworzone specjalnie dla każdego fana kultowych gier spinki do mankietów wykonane z drewna dębowego i osadzone w metalowej, eleganckiej bazie.

Na spinkach grawer przedstawiający Pacmana i duszka.

Więcej szczegółów

65,00 zł

Więcej informacji

Wyjątkowe, stworzone specjalnie dla każdego fana kultowych gier spinki do mankietów wykonane z drewna dębowego i osadzone w metalowej, eleganckiej bazie.

Na spinkach grawer przedstawiający Pacmana i duszka.

Średnica spinek to 1,8 cm, grubość drewnianej warstwy wynosi 4 mm. Spinki na metalowej bazie z ramką. Takie wykończenie daje im bardzo elegancki a zarazem oryginalny wygląd.

Spinki idealne jako prezent, zapakowane w ekologiczne pudełeczko.

UWAGA: 
Teraz domyślnie wykupujesz opcję ze świątecznym opakowaniem - produkt otrzymujesz zapakowany w ekologiczny papier z nadrukiem świątecznym, przewiązany piękną pasującą kolorystycznie wstążką oraz w specjalnie oznaczonej kopercie. 
Produkt możemy nadać bezpośrednio do osoby, którą chcesz obdarować oraz dodać do niego liścik z dedykacją od Ciebie jako Świętego Mikołaja.

Zaznaczamy, że wszystkie zamówione produkty zapakowane na święta nie będą zawierały w kopercie paragonu, natomiast zostanie on przesłany Klientowi w formie elektronicznej na podany adres email.

Cena pakowania to dodatkowe 5zł potrzebne nam na pokrycie kosztów zakupu materiałów do opakowania.

Z opcji pakowania możesz zrezygnować klikając w napis "NIE" przy Opakowaniu świątecznym.