Naszyjnik na indywidualne zamówienie z wybranym wariantem SERCA

Naszyjnik z wybranym wariantem ramki ze stali chirurgicznej w kolorze złotym lub srebrnym.

Wewnątrz wykonany z wysokiej jakości żywicy, w której zostanie zatopiona zawartość indywidualnie ustalona z klientem. Mogą to być włosy dziecka, bliskiej osoby, którą na zawsze chcesz mieć obok, sierść psa, suszone kwiaty z bukietu ślubnego, a nawet prochy zmarłej osoby.

Więcej szczegółów

129,00 zł

Więcej informacji

Naszyjnik z wybranym wariantem ramki ze stali chirurgicznej w kolorze złotym lub srebrnym.

Wewnątrz wykonany z wysokiej jakości żywicy, w której zostanie zatopiona zawartość indywidualnie (poprzez maila po dokonaniu zamówienia) ustalona z klientem. Mogą to być włosy dziecka, bliskiej osoby, którą na zawsze chcesz mieć obok, sierść psa, suszone kwiaty z bukietu ślubnego, oraz inne.

W naszyjniku o ile będzie możliwość z ramach jego wielkości, mogę zamieścić dowolnie wybraną literkę (w tej chwili tylko w kolorze złotym), kwiatek (dostępne różne kolory gipsówki, niezapominajki, chabry, drobne kwiatki dzikiej marchwi w różnych kolorach, oraz inne). 

Naszyjnik pakowany jest w eleganckie czarne pudełeczko ze złotym logo mojej marki, zatem może stanowić również piękny prezent.

Cena naszyjnika zależna jest od wybranego wariantu stalowej rameczki. Zawartość nie wpływa na cenę (klient pokrywa ewentualne koszty dosłania do mnie włosów, sierści, bukietu, itp.).

Czas realizacji to około 2 tygodnie, w przypadku materiału mokrego, który ma być umieszczony w wisiorku może być dłuższy (czas suszenia kwiatów to około 2 tygodni + praca z żywicą). 

Uwaga!
Zgodnie z przepisami prawa zamówienia indywidualne nie podlegają zwrotom.

* zdjęcia w ofercie pokazują przykładowe realizacje moich produktów