Nowe produkty

na stronę
Pokazuje 1 - 20 z 40 elementów
 • 129,00 zł W magazynie
  Nowy

  Wyjątkowe ręcznie wykonane kolczyki z kolekcji MAGIA ŻYWICY. Długie wiszące kolczyki na stalowym antyalergicznym sztyfcie zakończonym kuleczką.W mosiężnym obramowaniu znajduje się żywica epoksydowa z zatopionymi we wnętrzu suszonymi kwiatkami wrzośców oraz złotymi drobinkami.Kolczyki pięknie prezentują się w uszach. Są delikatne, nietuzinkowe i eleganckie.

  129,00 zł
  Kupuję!
 • 119,00 zł W magazynie
  Nowy

  Wyjątkowe ręcznie wykonane kolczyki z kolekcji MAGIA ŻYWICY. Wiszące kolczyki trójkąciki na stalowym antyalergicznym sztyfcie z ozdobną cyrkonią w kolorze zatopionych w żywicy kwiatków.W stalowym, złoconym obramowaniu znajduje się żywica epoksydowa z zatopionymi we wnętrzu suszonymi niezapominajkami.Kolczyki pięknie prezentują się w uszach. Są delikatne,...

  119,00 zł
  Kupuję!
 • 109,00 zł W magazynie
  Nowy

  Wyjątkowe ręcznie wykonane kolczyki z kolekcji MAGIA ŻYWICY. Wiszące kolczyki krople/łezki na stalowym antyalergicznym sztyfcie z ozdobnym kółeczkiem.W stalowym, złoconym obramowaniu znajduje się żywica epoksydowa z zatopionymi we wnętrzu suszonymi niezapominajkami.Kolczyki pięknie prezentują się w uszach. Są delikatne, nietuzinkowe i eleganckie.

  109,00 zł
  Kupuję!
 • 109,00 zł W magazynie
  Nowy

  Wyjątkowe ręcznie wykonane kolczyki z kolekcji MAGIA ŻYWICY.Długie wiszące kolczyki na stalowym antyalergicznym biglu otwartym.W stalowym, złoconym obramowaniu znajduje się żywica epoksydowa z zatopionymi we wnętrzu suszonymi kwiatkami barwionej na różowo i czerwono gipsówki.Kolczyki pięknie prezentują się w uszach. Są delikatne, nietuzinkowe i eleganckie.

  109,00 zł
  Kupuję!
 • 109,00 zł W magazynie
  Nowy

  Wyjątkowe ręcznie wykonane kolczyki z kolekcji MAGIA ŻYWICY. Wiszące kolczyki w kształcie pikselowego serduszka na stalowym antyalergicznym sztyfcie z ozdobnym kółkiem.W stalowym, złoconym obramowaniu znajduje się żywica epoksydowa z zatopionymi we wnętrzu suszonymi kwiatkami barwionej na fuksjowy róż gipsówki.Kolczyki pięknie prezentują się w uszach. Są...

  109,00 zł
  Kupuję!
 • 119,00 zł W magazynie
  Nowy

  Wyjątkowe ręcznie wykonane kolczyki z kolekcji MAGIA ŻYWICY. Wiszące kolczyki kółeczka na stalowym antyalergicznym sztyfcie z ozdobnym kwiatkiem.W stalowym, złoconym obramowaniu znajduje się żywica epoksydowa z zatopionymi we wnętrzu suszonymi kwiatkami barwionej na różowo i fioletowo gipsówki.Kolczyki pięknie prezentują się w uszach. Są delikatne,...

  119,00 zł
  Kupuję!
 • 119,00 zł W magazynie
  Nowy

  Wyjątkowe ręcznie wykonane kolczyki z kolekcji MAGIA ŻYWICY. Wiszące kolczyki w kształcie sześciokąta na stalowym antyalergicznym sztyfcie z ozdobnym kółkiem.W stalowym, złoconym obramowaniu znajduje się żywica epoksydowa z zatopionymi we wnętrzu suszonymi kwiatkami barwionej na fuksjowy róż gipsówki.Kolczyki pięknie prezentują się w uszach. Są...

  119,00 zł
  Kupuję!
 • 109,00 zł W magazynie
  Nowy

  Wyjątkowe ręcznie wykonane kolczyki z kolekcji MAGIA ŻYWICY. Wiszące kolczyki księżyce na stalowym antyalergicznym sztyfcie ozdobionym cyrkonią.W stalowym, złoconym obramowaniu znajduje się żywica epoksydowa z zatopionymi we wnętrzu suszonymi kwiatkami barwionej na turkusowo gipsówki.Kolczyki pięknie prezentują się w uszach. Są delikatne, nietuzinkowe i...

  109,00 zł
  Kupuję!
 • 129,00 zł W magazynie
  Nowy

  Wyjątkowe ręcznie wykonane kolczyki z kolekcji MAGIA ŻYWICY. Wiszące kolczyki łezki na stalowym antyalergicznym biglu otwartym.Zawieszka wykonana z żywicy epoksydowej z zatopionymi we wnętrzu suszonymi nasionkami dmuchawca.Kolczyki pięknie prezentują się w uszach. Są nietuzinkowe i eleganckie.

  129,00 zł
  Kupuję!
 • 299,00 zł W magazynie
  Nowy

  Wyjątkowe 100% ręcznie wykonane kamienie DOMINO - Double 9 Unikatowe kamienie do gry w domino. W całości wykonane ręcznie z odpornej na żółknięcie żywicy epoksydowej z zatopionymi we wnętrzu płatkami złotej folii na ciemnozielonym perłowym tle. Każdy wykonany przeze mnie komplet jest wyjątkowy. Nie ma możliwości powtórzenia 1:1 tego samego modelu....

  299,00 zł
  Kupuję!
 • 229,00 zł W magazynie
  Nowy

  Wyjątkowe 100% ręcznie wykonane kamienie do gry w DOMINO. Unikatowe kamienie do gry w domino. W całości wykonane ręcznie z odpornej na żółknięcie żywicy epoksydowej z zatopionymi we wnętrzu strugami z drewna na złoto-czarnym tle.  Każdy wykonany przeze mnie komplet jest wyjątkowy i inny. Nie ma możliwości powtórzenia 1:1 tego samego modelu.  Kamienie...

  229,00 zł
  Kupuję!
 • 249,00 zł W magazynie
  Nowy

  Wyjątkowe 100% ręcznie wykonane kamienie do gry w DOMINO. Unikatowe, duże serduszkowe kamienie do gry w domino. W całości wykonane ręcznie z odpornej na żółknięcie żywicy epoksydowej.  Każdy wykonany przeze mnie komplet jest wyjątkowy i inny. Nie ma możliwości powtórzenia 1:1 tego samego modelu.  Kamienie duże, o wymiarach: 5,3 x 2,6 x  1 cm. Komplet...

  249,00 zł
  Kupuję!
 • 69,00 zł W magazynie
  Nowy

  Wyjątkowe ręcznie wykonane kolczyki z kolekcji MAGIA ŻYWICY. Kolczyki wkrętki serduszka ze stalowym sztyftem.Żywica epoksydowa z zatopionymi we wnętrzu suszonymi niezapominajkami.Kolczyki pięknie prezentują się w uszach. Są nietuzinkowe i eleganckie.

  69,00 zł
  Kupuję!
 • 69,00 zł W magazynie
  Nowy

  Wyjątkowe ręcznie wykonane kolczyki z kolekcji MAGIA ŻYWICY. Wiszące kolczyki w postaci półkuli na stalowym antyalergicznym biglu otwartym.We wnętrzu ukryte suszone kwiaty dzikiej marchewki w kolorze wyważonej czerwieni i bieli.Kolczyki pięknie prezentują się w uszach. Są delikatne, nietuzinkowe i eleganckie.

  69,00 zł
  Kupuję!
 • 69,00 zł W magazynie
  Nowy

  Wyjątkowe ręcznie wykonane kolczyki z kolekcji MAGIA ŻYWICY. Wiszące kolczyki w postaci półkuli na stalowym antyalergicznym biglu otwartym.We wnętrzu ukryte suszone kwiaty dzikiej marchewki w pięknym fioletowym kolorze.Kolczyki pięknie prezentują się w uszach. Są delikatne, nietuzinkowe i eleganckie.

  69,00 zł
  Kupuję!
 • 69,00 zł W magazynie
  Nowy

  Wyjątkowe ręcznie wykonane kolczyki z kolekcji MAGIA ŻYWICY. Wiszące kolczyki w postaci półkuli na stalowym antyalergicznym biglu otwartym.We wnętrzu ukryte suszone kwiaty dzikiej marchewki w pięknym turkusowym kolorze.Kolczyki pięknie prezentują się w uszach. Są delikatne, nietuzinkowe i eleganckie.

  69,00 zł
  Kupuję!
 • 69,00 zł W magazynie
  Nowy

  Wyjątkowe ręcznie wykonane kolczyki z kolekcji MAGIA ŻYWICY. Wiszące kolczyki w postaci półkuli na stalowym antyalergicznym biglu otwartym.We wnętrzu ukryte suszone kwiaty dzikiej marchewki w pięknym słonecznym, żółtym kolorze.Kolczyki pięknie prezentują się w uszach. Są delikatne, nietuzinkowe i eleganckie.

  69,00 zł
  Kupuję!
 • 149,00 zł W magazynie
  Nowy

  Wyjątkowe ręcznie wykonane kolczyki z kolekcji MAGIA ŻYWICY. Wiszące kolczyki owalne na stalowym antyalergicznym biglu zamkniętym.Zawieszka wykonana z żywicy epoksydowej z zatopionymi we wnętrzu suszonymi kwiatami stokrotki, niezapominajek, hortensji i gipsówki.Kolczyki pięknie prezentują się w uszach. Są nietuzinkowe i eleganckie.

  149,00 zł
  Kupuję!
 • 109,00 zł W magazynie
  Nowy

  Wyjątkowe ręcznie wykonane kolczyki z kolekcji MAGIA ŻYWICY. Wiszące kolczyki koła na stalowym antyalergicznym biglu otwartym.Okrągła zawieszka wykonana z żywicy epoksydowej z zatopionymi we wnętrzu suszonymi kwiatami niezapominajek.Kolczyki pięknie prezentują się w uszach. Są nietuzinkowe i eleganckie.

  109,00 zł
  Kupuję!
 • 119,00 zł W magazynie
  Nowy

  Wyjątkowe ręcznie wykonane kolczyki z kolekcji MAGIA ŻYWICY. Wiszące kolczyki koła na stalowym antyalergicznym biglu otwartym.Okrągła zawieszka wykonana z żywicy epoksydowej z zatopionymi we wnętrzu suszonymi kwiatami barwionej na niebiesko dzikiej marchewki i margaretką.Kolczyki pięknie prezentują się w uszach. Są nietuzinkowe i eleganckie.

  119,00 zł
  Kupuję!
Pokazuje 1 - 20 z 40 elementów